
Havit Gamenote SK213 2.0 RGB Stereo Gaming Speaker Price in Bangladesh
Product Code: SPK345213257
৳1,050
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Havit Gamenote SK213 2.0 RGB Stereo Gaming Speaker Output Power: Not specified Frequency Response: Not specified Speaker Size: Not specified Interface: Not specified Features: None
Specification
| Main Features | |
| Output Power | 3Wx2 (RMS) |
| Signal / noise ratio | ≥70db |
| Input Sensitivity | 85dB±5dB |
| Resistance | 4Ω |
| Frequency response | 60Hz-20KHz |
| Drivers | 2.5inch x2 |
| Jack | USB+3.5mm Jack |
| Others | Speaker impedance: 4Ω*3W*2 Power input: DC 5V-1A Working current: 500-800mA Material: Plastic + iron mesh |
| Speaker impedance | 4Ω*3W*2 Power input |
| Physical Spec | |
| Dimension | 98x112x184mm |
| Weight | 615g |
| Wired | Yes |
| USB | Yes |
| Warranty | |
| Manufacturing Warranty | 1 year |
Related Products

Samsung HW-Q930D Q-Series 9.1.4ch 540W Bluetooth Dolby Atmos Soundbar With Subwoofer
unknown
৳92,900In Stock






