
Havit Gamenote HV-MS1001S RGB Backlit Programmable Gaming Mouse Price in Bangladesh
Product Code: MSE967994995
৳800
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Havit Gamenote HV-MS1001S RGB Backlit Programmable Gaming Mouse Buttons: Not specified DPI: Not specified Connection: Not specified Sensor: Not specified Features: None
Specification
| Main Features | |
| Number of Keys | Key Number: 7 Key Life: 3,000,000 times |
| Key Number | 7 Key Life |
| Connection Type | USB |
| Resolution | 800-1600-2400-3200-4000-4800DPI |
| Cable Length | 1.6m |
| Others | Compatible with Windows 200/ XP/ Vista/ 7/ 8/ 10, Linux and Mac 16 million colorful RGB breathing light effects High precision positioning gaming engine |
| Physical Specifications | |
| Color | Black |
| Dimension | 132 x 68 x 42.5mm |
| Weight | 150 g |
| Warranty Information | |
| Warranty | 01 year warranty |








