
Dell KM3322W Wireless Keyboard Mouse Combo Price in Bangladesh
Product Code: MSE838398824
৳2,900
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Dell KM3322W Wireless Keyboard Mouse Combo Buttons: Not specified DPI: Not specified Connection: Not specified Sensor: Not specified Features: None
Specification
| Keyboard | |
| Key Number | 106 Keys |
| Key Switch | Membrane Switch |
| Backlit | No |
| Interface | 2.4GHz Wireless |
| Others | Battery Size: AAA x1 OS Support: Windows, Mac, Chrome OS, Android & Linux |
| Battery Size | AAA x1 OS Support |
| Dimension(LxWxH) | 444.5 x 121.9 x 25.4mm |
| Weight | 497.12 gm |
| Mouse | |
| Number of Buttons | 3 |
| Sensor | Optical |
| Resolution | 1000 DPI |
| Tracking Method | Optical |
| Others | Battery Size: AA x1 |
| Battery Size | AA x1 |
| Connector | 2.4GHz Wireless |
| Dimension(LxWxH) | 58.4 x 104.1 x 38.1mm |
| Weight | 57.80 gm |
| Warranty | |
| Warranty | 1 Year |








