
Dareu A950 Air Dual-Mode Ultralight Wireless Gaming Mouse Price in Bangladesh
Product Code: MSE966072735
৳4,800
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Dareu A950 Air Dual-Mode Ultralight Wireless Gaming Mouse Buttons: Not specified DPI: Not specified Connection: Not specified Sensor: Not specified Features: None
Specification
| Main Features | |
| Number of Keys | 6 |
| Connection Type | Wired (Type-C) & 2.4G Wireless |
| Optical Sensor | PAW3395 |
| Resolution | 26000 DPI |
| Polling Rate | 1000Hz |
| Physical Specifications | |
| Color | Black White |
| Dimension | 11.9 × 6.28 × 3.83 cm |
| Weight | 35g |
| Battery Life | Battery Capacity: 210mAh |
| Battery Capacity | 210mAh |
| Warranty Information | |
| Warranty | 1 Year |








