
Asus TUF Gaming M4 Wireless Ambidextrous Gaming Mouse Price in Bangladesh
Product Code: MSE913123080
৳6,299
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Asus TUF Gaming M4 Wireless Ambidextrous Gaming Mouse Buttons: Not specified DPI: Not specified Connection: Not specified Sensor: Not specified Features: None
Specification
| Main Features | |
| Number of Keys | 6 |
| Connection Type | 2.4 GHz wireless and Bluetooth |
| Optical Sensor | Yes |
| Resolution | 12000 DPI |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Gaming Features | |
| Button | 6 |
| Switch Lifecycle | 60 million |
| Tracking Method | Optical |
| Acceleration | 30g |
| Physical Specifications | |
| Color | Black |
| Weight | 62-gram |
| Warranty Information | |
| Warranty | 1 year |








