
Asus ROG RYUJIN III 360 ARGB AIO 3.5" LCD Display Liquid CPU Cooler Price in Bangladesh
Product Code: CPU860354692
৳51,100
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: Asus ROG RYUJIN III 360 ARGB AIO 3.5" LCD Display Liquid CPU Cooler Fan Speed: Not specified Fan Size: Not specified Compatibility: Not specified Cooler Type: Not specified Features: None
Specification
| Key Features | |
| Type | All-in-one liquid CPU cooler |
| Fan Speed | 2200 RPM |
| Fan Airflow | 70.07 CFM |
| Noise | 36.45 dBA |
| Air Pressure | 3.88 mmH2O |
| Connector | PWM/DC |
| Material | Block Material (CPU Plate): Copper Radiator Material: Aluminum Tube: Sleeved Rubber tube |
| Block Material (CPU Plate) | Copper Radiator Material |
| Others | Display: 3.5" Full Color LCD |
| Display | 3.5" Full Color LCD |
| Physical Specification | |
| Dimension | Dimension (Heat Sink/Radiator): 399.5 x 120 x 30mm Waterblock Dimensions: 89 x 91 x 101mm Fan Dimensions: 120 x 120 x 25mm |
| Dimension (Heat Sink/Radiator) | 399.5 x 120 x 30mm Waterblock Dimensions |
| Supported Sockets | |
| Intel | LGA1700, LGA1200, LGA115x |
| AMD | AM5, AM4 |
| Warranty Information | |
| Warranty | 6 Years |








