
A4TECH FG20 Fstyler 2.4G Wireless Mouse Price in Bangladesh
Product Code: MSE506700613
৳1,050
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: A4TECH FG20 Fstyler 2.4G Wireless Mouse Buttons: Not specified DPI: Not specified Connection: Not specified Sensor: Not specified Features: None
Specification
| Main Features | |
| Connection Type | 2.4GHz (Nano USB Receiver) |
| Resolution | 1200/1600/2000 DPI |
| Polling Rate | 125Hz |
| Gaming Features | |
| Button | 4 Button |
| Physical Specifications | |
| Dimension | 113 x 57 x 26 mm |
| Weight | 62 g ( Batteries not included ) |
| Battery Life | 2AAA Alkaline Batteries |
| Warranty Information | |
| Warranty | 1 year |








