
A4TECH FG1010 Wireless Keyboard Mouse Combo with Bangla Price in Bangladesh
Product Code: MSE639085972
৳1,799
In Stock0 review(s)
Key Features
Model: A4TECH FG1010 Wireless Keyboard Mouse Combo with Bangla Buttons: Not specified DPI: Not specified Connection: Not specified Sensor: Not specified Features: None
Specification
| Keyboard | |
| Key Switch | 12 Fn Hotkeys |
| Interface | USB |
| Cable Length | Wireless |
| Dimension(LxWxH) | 456 x 156 x 24 mm |
| Weight | 494 g ( Battery not included ) |
| Mouse | |
| Resolution | 1000/1600/2000 DPI |
| Polling Rate | 125Hz |
| Cable Length | Wireless |
| Dimension(LxWxH) | Demension: 108 × 64 × 35 mm |
| Demension | 108 × 64 × 35 mm |
| Weight | Weight: 67 g ( Batteries not included ) |
| Weight | 67 g ( Batteries not included ) |








